KONST / Litografier / Litografi 12701394
nr 1270 1394
Felix Hatz
(1904-1999), Sverige
Litografi, Felix Hatz (1904-1999), "Les Beaux". Signerad, numrerad 6/15. Motivet: 52x67 cm
Felix Hatz, svensk bildkonstnär född 1904, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:47:40
24/8 14:37:09